Придбання “Лайфселл” знову зупинив Антимонопольний комітет

Поділитися
Придбання “Лайфселл” знову зупинив Антимонопольний комітет © lifecell/twitter.com
За твердженням одного з учасників концентрації, АМКУ вивчає судові рішення

Антимонопольний комітет України зупинив придбання “Лайфселл” компанією DVL Telecom, яка входить до групи NJJ Ксав'є Ньєля з франції. у дозволі на придбання також включені компанії “Глобал Білгі” і “Укртауер”, що є українськими компаніями, пов'язаними з відомими турецьким оператором Turkcell.

За повідомленням “Інтерфакс”, керівництво “Датагруп-Воля” готує відповідний пакет документів. За оцінкою одного з представників угоди, АМКУ “зможе оперативно опрацювати це питання, і наступного тижня, максимум за два тижні ми отримаємо дозвіл на концентрацію”. Це відкриє шлях до інвестиційного ресурсу обсягом $1,5 млрд, вважають в компанії.

Як уточнило керівництво “Датагруп-Воля”, в пакету документів, що запитує АМКУ, документи, які мають підтвердити скасування судом арешту активів компанії – корпоративних прав. угода передбачає поєднання в “Датагруп-Volia-Lifecell” активів різних бізнесів у такому співвідношенні:  NJJ – 85%, Horizon Capital – 10%, Михайла Шелемби - 5%.

Раніше, Антимонопольний комітет отримав заявки від французької компанії DVL Telecom на погодження придбання контрольної частки у ТОВ "Лайфселл", "Глобал Білгі" та ТОВ "Укртауер". 12 січня 2024 року Антимонопольний комітет України повернув подану французькою компанією NJJ Capital заяву на отримання дозволу для придбання цих компаній. В АМКУ пояснювали, що подані заяви не відповідали встановленим вимогам.

Активи компанії Лайфселл в рамках “заморожування” активів підсанкційних російських олігархів Міхаіла Фрідмана, Пєтра Авена та Андрєя Косогова були арештовані.

Потім Антимонопольний комітет України своїм рішенням призупинив угоду щодо набуття контролю французькою компанією «DVL Telecom» над ТОВ «Лайфселл» та ТОВ «Укртауер». АМКУ вважає, що є законні підстави для заборони цієї бізнес-концентрації. На думку Антимонопольного комітету потрібна додаткова перевірка щодо інформації про вплив на відповідну компанію санкційного українського законодавства.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі